site stats

Talijanski kup udinese

Web15 gen 2024 · Nakon što je u ožujku prošle godine proveo posljednjih šest minuta na terenu prije ozljede ligamenata lijevog koljena, Marko Pjaca (24) odigrao je 15 minuta u … http://rezultati.com/nogomet/italija/coppa-italia/

Sampdoria - Alessandria : Talijanski kup - Nogomet, TV program …

WebTalijanski kup : Udinese u osmini finala, pogodak Perice. 18-01-2024 Nogometaši Cesene, koji se nalaze na 18. Nogometaši Udinesea izborili su plasman u osminu finala talijanskog nogometnog kupa nakon što su u Udinama pobijedili Atalantu 3-1, a drugi pogodak za Udinese zabio je hrvatski nogometaš Stipe Perica. nov 2024 1. Web15 gen 2024 · Fiorentina je do vrijedne pobjede protiv Atalante stigla s igračem manje jer je u 70. minuti crveni karton dobio Pezzella, a 14 minuta kasnije je za pobjedu zabio Lirola. "Viole" su povele u 11. minuti golom Patricka Cutronea nakon sjajne povratne lopte Dalberta Henriquea.Bio je to premijerni gol Cutronea u dresu Fiorentine nakon što je početkom … doi 10.1093/aje/kwm390 https://gospel-plantation.com

Talijanski kup - Udinese u osmini finala, pogodak Perice

Web5 ago 2024 · Talijanski Kup / Udinese vs Feralpisalo Pogledaj live strimove online Udinese 0 Podrška 2 - 1. HT 1 - 0 FT 2 - 1 05.08.2024 16:00 Feralpisalo 0 Podrška. Udinese vs Feralpisalo Live prijenos i Oba Tima Daju Gol ... Web18 gen 2024 · TALIJANSKI KUP. Juventus i Lazio u četvrtfinalu talijanskog kupa Index Sport, HINA 22:57, 18. siječnja ... Ranije u utorak u četvrtfinale se plasirao i Lazio koji je s 1:0 na svom terenu svladao Udinese nakon produžetka. Jedini gol na utakmici postigao je Immobile u 106. minuti. doi 10.1093/aje/kwh090

Category:Marcelo Brozović nije igrao u šokantom domaćem porazu Intera …

Tags:Talijanski kup udinese

Talijanski kup: Inter golom Milita pobijedio Fiorentinu 24sata

Web20 nov 2004 · Talijanski kup: Lecce - Udinese 4:5. 20.11.2004. U PRVOM susretu osmine finala Talijanskoga kupa Udinese je kao gost svladao Lecce sa 5:4. Strijelci su za … WebNovosti, live rezultati, komentari mečeva, analize utakmica. Na jednom mjestu pratite nogomet, košarku, tenis, fight club, hrvatsku nogometnu reprezentaciju te ostale popularne sportove.

Did you know?

Web14 gen 2024 · TALIJANSKI NOGOMETNI KUP: Milan izbacio Genou nakon produžetka, nastupila trojica Hrvata. ... Udinese koji je na programu za pet dana. Ranije u četvertak četvrtfinale je izborila i Fiorentina 5-2 (2-2, 1-1) gostujućom … Web13 gen 2004 · U PRVOM dvoboju četvrtfinala nogometnog Kupa Italije Udinese i Inter su odigrali bez pogodaka 00. U srijedu igraju: Lazio - Parma Milan - Roma

Web5 feb 2014 · Udinese je savladao Fiorentinu 2:1 u prvoj polufinalnoj utakmici Talijanskog nogometnog kupa i tako došao do prednosti uoči uzvrata koji se igra na Artemio ... Web27 gen 2010 · Nogometaši Udinesea iznenađujuće su se plasirali u polufinale talijanskog Kupa. Uspjeli su u tome, nakon 1:0 pobjede na San Siru protiv Milana.

Web2 feb 2006 · Talijanski kup: Udinese u polufinalu. 2.2.2006. Tekst se nastavlja ispod oglasa Udinese je vodio sa 2:0 pogocima Di Natalea (43) i Pieria (59), a zgoditke su za … Web13 feb 2024 · Utakmica je usmjerena već u 2. minuti kad je Depaoli postigao prvi gol, do odlaska na odmor Barak je u 31. minuti povisio na 2:0, a u nastavku su Caprari u 66. i Tameze u 84. potvrdili uvjerljivu 4:0 pobjedu Verone.. Podsjetimo, Verona je početkom tjedna Hajduku prodala svog napadača Nikolu Kalinića, no dojam je da će se momčad …

Web14 gen 2009 · Talijanski Kup: Inter jedva preko Genoe. ... Osim njih prolaz u osam najboljih izborili su Udinese, Sampdoria, Napoli, Lazio i Torino, a danas još igraju Juventus i Catania. Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju. Više o.

WebGdje na TV-u možete gledati uživo Nogomet - Talijanski kup: Inter - AS Roma doi 10.1093/jac/44.suppl_2.11WebOsim Talijanski kup rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i … doi 10.1093/jat/bku021Web13 gen 2012 · Kup Italije, osmina finala: Napoli - Cesena 2-1 (Cavani 65, Pandev 86 / Popescu 21) Roma – Fiorentina 3-0 (Lamela 53, 66, Borini 76) Udinese – Chievo 1-2 (Di Natale 84 / Sammarco 9, Thereau 90+1) Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi DNEVNIK.hr aplikaciju. Više o. Talijanski kup; nogomet; udinese; doi 10.1111/jsm.12883WebJuventus je najuspješniji talijanski nogometni klub 20-og stoljeća te klub s najviše osvojenih trofeja Serie A do danas (34). To je jedini klub na svijetu koji je tijekom svog postojanja … doi 10.1093/jnci/85.5.365WebZagreb News. Gospodarstvo. Kultura doi 10.1111/jnp.12028Web9 gen 2014 · Nakon Rome ovog je četvrtka četvrtzavršnicu osigurao i Udinese... Poznat je i četvrti četvrtfinalist talijanskog nogometnog kupa. ... Talijanski kup, osmina finala: … doi:10.1093/jnci/djab202Web19 ott 2024 · Udinese protiv SS Monza 1912 2024-10-19 uživo prijenos, prognoze, koeficijenti i H2H statistike. Klikni ovdje za sve naše besplatne tipove i prognoze. Toggle … doi 10.1093/nar/gku316